Každý čtvrtek rozvoz objednávek, více informací >>

Úvod > PIVNÍ NABÍDKA > ZICHOVEC_NEIPA Sabro 17° (0,75l sklo)

ZICHOVEC_NEIPA Sabro 17° (0,75l sklo)

Kod: 100A

Balení: 0,75l sklo

Jedna z našich jedno-chmelových New England IPA s unikátním chmelem Sabro, který dominuje svým charakterem kokosu, ananasu a tropického ovoce. Nízká hořkost a krémovost typická pro styl umožňuje bezprostřední prožití chmelového zážitku.
 
Jedno-chmelová série „NEIPA 17“ slouží k tomu, aby vám co nejlépe zprostředkovala chutě a vůně konkrétních moderních amerických a novosvětských odrůd chmele. New England IPA považujeme za nejlepší nosič pro tento úkol, neboť charakter stylu umožňuje pivo extrémně nachmelit bez vysoké hořkosti a jiných doprovodných chutí. Zážitek je tak ničím nenarušený a vy si můžete nejlépe definovat a zařadit, jak přesně dané odrůdy chutnají.
 
Sabro se v posledních letech velmi rychle zařadilo mezi nejvyhledávanější chmely světa, přestože na trh přišlo teprve v roce 2018. Důvod je jednoduchý, pro jeho charakter není alternativa, chutná bohatě po citrusech, ananasu, tropickém ovoci a kokosu. Jeho chutě mu propůjčuje jeho exotický původ v divoce rostoucí odrůdě chmelu rodu Neomexicanus, který roste volně v jížních Andách.
 
Alk. 7 % obj.
 
 
SLOŽENÍ       Voda, ječné slady, ovesné vločky, pšeničný slad, chmelové výrobky.
Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem. Skladujte do 8˚C.
 

129 Kč

vč. DPH

Dostupnost:
SKLADEM
3 ksAlternativy: