Každý čtvrtek rozvoz objednávek, více informací >>

Úvod > PIVNÍ NABÍDKA > I´m Waiting Here 17° (0,75l sklo)

I´m Waiting Here 17° (0,75l sklo)

Kod: 100B

Balení: 0,75l sklo

S velkou hrdostí představujeme kolaborační várku s americkým spolkem pěstitelů chmelů Yakima Chief Hops. Jednochmelová New England IPA s použitím chmelu Idaho 7 přímo od zdroje. Neuvěřitelně voňavý, ovocný a pryskyřičný charakter.
 
Yakima Chief Hops je jednou z nejdůležitějších entit v oblasti pěstování a šlechtění chmelů v USA a je jedním z nejzásadnějších důvodů, proč jsou dnes americké chmely považované za vrchol světové pěstitelské snahy. Yakima sdružuje malé rodinné producenty a ty spojuje s řemeslnými pivovary, jejich chmely tak nejsou produktem velkofarem, ale malých rodinných statků. Kromě zaštiťování malých pěstitelů se Yakima hluboce zabývá i šlechtěním nových odrůd a do řad jejich chmelových výtvorů se řadí velká jména jako Mosaic, Simcoe, Amarillo, Ekuanot nebo dnes často skloňované Sabro. Yakima si své partnery vybírá velmi pečlivě a fakt, že jsme prvním českým pivovarem, který má příležitost s nimi úzce spolupracovat, pro nás nesmírně moc znamená.
 
Pro naší spolupráci na I’m Waiting Here jsme od Yakima dostali čerstvou sklizeň Idaho 7, velmi zajímavého mnohoúčelového chmelu, který se vám vryje pod kůži svým silně ovocným, citrusovým a tropickým aromatem spojeným s extrémně pryskyřičnou vůní, která připomíná vůni chmelové šišky drcené mezi prsty. Idaho 7 je opravdu unikátním chmelem, protože původně nebyl vyšlechtěn, ale jen nalezen a tak není znám jeho původ, jeho charakter si získal mnoho sládků a pivních nadšenců. Tahle IPA vám jeho chuť zprostředkuje v jeho naprosté surovosti.
 
Alkohol:           7 % obj.
Pivní styl:         NEIPA
 
 
Složení:           Voda, ječné slady, ovesné vločky, pšeničný slad, chmelové výrobky.
Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem. Skladujte do 8 ˚C.hraňte před mrazem a přímým slunečním světlem. Skladujte do 8˚C.
 
 
 

137 Kč

vč. DPH

Dostupnost:
SKLADEM
3 ksAlternativy: